Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna 5..10°C
  vihm
Homme 5..10°C
  vahelduv
Ülehomme 5..12°C
      est   eng  
 
neljapäev 27. aprill 06:23
Esilehekülg Konkurss "Noor tegija"

Konkurss "Noor tegija"Tunnustuskonkurss „Lääne-Virumaa aasta noor tegija“ Lääne-Virumaa noorte ja noorsootöösse panustajate tunnustamiseks


Konkursi eesmärk on arvestada ja tunnustada noorte saavutusi maakonnas, noorte eluolu parandamisele kaasaaitamises, vaba aja veetmise võimaluste arendamises, noorte huvide eest seismises, noorte omaalgatusliku tegevuse ja ettevõtlikkuse propageerimises kalendriaasta jooksul.
Oma kandidaate saab esitada järgnevatesse kategooriatesse

Aasta noor tegija

Tunnustatakse ettevõtlikku ja silmapaistvat noort, kes on oma tegevuste, aja ja oskustega panustanud maakonnas noorsootöö arendamisse ning tegutsenud ühiskonna heaks.

Aasta noorteühendus

Noorteorganisatsioon, osaluskogu, ühendus, grupp või õpilasfirma, mis on positiivselt mõjutanud noorte elusid, arendanud noortes ettevõtlikkust ning panustanud aktiivselt maakonna noorsootöö arengusse.

Aasta noortetegu

Üks konkreetne noorte algatatud ja läbiviidud projekt, mis on kaasanud ja mõjutanud maakonna noori, tõstatanud olulisi teemasid,parandanud noorte heaolu ja vaba aja veetmise võimalusi.

Aasta noorte sõber

Inimene, asutus, ettevõte, omavalitsus, kes on toetanud noorte projekte või algatusi, kaasanud noori otsustusprotsessidesse, loonud noorte vabaaja veetmiseks soodsaid tingimusi, olnud toetav noortealgatuste suhtes, korraldanud noortele suunatud harivaid ja silmaringi laiendavaid üritusi ja tegevusi.

Kandidaate saad esitada SIIN
Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee